vozio je 200 km/h! /
Bezzecchi završio u bolnici nakon stravičnog pada, Ogura donio pobjedu kakva se čekala 22 godine
Prije dva dana zabilježen je prvi slučaj pacijenta s koronavirusom u zagrebačkom KBC-u Sestre Milosrdnice. Riječ je o osobi koja je bila u kontaktu sa zaraženim rođakom iz Njemačke, a koja nije prijavila potencijalnu zarazu te je stigla na hitnu operaciju.
Na tu temu govorio je ravnatelj bolnice Mario Zovak te poručio da je novi ministar zdravstva Vili Beroš idealna osoba za borbu protiv pandemije koronavirusa.