'NIMALO LAKO' /
Poljska i Ukrajina u novom sukobu, sve eksplodiralo zbog Drugog svjetskog rata: 'Pogreška!'
Nogometaši škotskog Rangersa, nakon velikog financijskog kraha i izbacivanja u niže razrede natjecanja, izborili su plasman u škotsku Premierligu.
Rangersi su plasman u Premierligu izborili nakon pobjede 1-0 nad Dumbartonom na svojem terenu u utorak, nakon čega je uslijedilo veliko slavlje u kojem je nogometaš Andy Halliday vodio navijanje na tribini, a sve su zabilježile kamere.
Nakon 32 odigrana kola Rangersi su prvi na ljestvici škotskog Championshipa sa 79 bodova, a drugoplasirani Falkrik ima čak 17 bodova manje.