JASNO K'O DAN /
Najvažnije da je Hrvatska pobijedila, ali moramo bolje: 'Uz Livija, on je bio najbolji'
Prosvjednici koji prosvjeduju protiv radova na Trgu žrtava fašizma u centru Zagreba večeras su otjerali zagrebačkog gradonačelnika Milana Bandića.
Naime, Bandić je u pratnji svog vozača došao obići radove oko Meštrovićevog paviljona, no prosvjednici koji su se nalazili tamo otjerali su ga zvižducima i povicima. Snimka je objavljena na Facebook stranici grupe "Vratite magnoliju".