DOBRE VIJESTI ZA DALIĆA IZ TURSKE: / Vatreni zabio gol, njegova momčad ostala bez pobjede

Hrvatska će na turniru u Dohi 26. ožujka odmjeriti snage sa Švicarskom , dok će 30. ožujka igrati protiv Portugala

29.2.2020.
18:38
Slavko Midzor/PIXSELL

Povremeni hrvatski nogometni reprezentativac DarioMelnjak bio je strijelac za Rizespor u susretu 24. kola turskog prvenstva, no njegova je momčad ipak izgubila na gostovanju kod Trabzonspora sa 2-5 (1-0).

Melnjak, koji je odigrao čitav susret, doveo je Rizespor u vodstvo od 1-0 u 36. minuti svojim trećim pogotkom u sezoni, no u nastavku je domaći sastav s četiri gola u razmaku od 20-ak minuta preokrenuo rezultat.

19.11.2019., Stadion Aldo Drosina, Pula - Prijateljska nogometna utakmica, Hrvatska - Gruzija. Ivan Perisic, Josip Juranovic, Dario Melnjak

Ovom pobjedom Trabzonspor je zasjeo na vrh ljestvice sa 48 bodova, dva više od drugog Istanbul BB-a, a tri više od trećeg Galatasaraya i četvrtog Sivasspora, dok je Rizespor 14. sa 24 boda.