U MINUTI DVA POGOTKA / Veliki obrat Evertona za remi s Unitedom

Sve do 90. "Vragovi" su imali 3:1 prednost, a tada su Arteta i Cahill postigli pogotke za veliki bod Evertonu.

11.9.2010.
14:37

I dok su navijači Evertona pokalo napuštali stadion uvjereni u poraz svoje momčadi, dečki Davida Moyesa napravili su veliki obrat i u 90. minuti postigli dva pogotka te na koncu remizirali 3:3 s Manchester Unitedom u 4. kolu Premiershipa.

Pogotke vrijedne boda postigli su Arteta i Cahill.

Everton je poveo pogotkom Pienaara u 39. minuti, a samo četiri minute kasnije poravnao je Fletcher. U nastavku utakmice nije dugo trebalo čekati na pogodak jer je Vidić već u 47. minuti doveo "Crvene vragove" u vodstvo.

Kada je Berbatov postigao pogodak u 66. minuti, što je njegov treći u sezoni, za 3:1, činilo se da je sudbina Evertonu zapečačena. No, tako nije mislila momčad s Goodison Parka...