U FORMI JE / Gvardiol se oglasio nakon što je ponovno zabio za City: Imao je jednu primjedbu

• Gvardiol se oglasio nakon što je ponovno zabio za City: Imao je jednu primjedbu

Gvardiolu je to drugi gol u Premier ligi, a na terenu je proveo svih 90 minuta

28.4.2024.
23:04

Hrvatski nogometni reprezentativac Joško Gvardiol bio je strijelac prvog gola za Manchester City u 2-0 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv Nottingham Foresta u 35. kolu engleskog prvenstva kojom se branitelj naslova opet približio vodećem Arsenalu na jedan bod.

REPORTAŽA NET.HR /

Žene vrištale zbog Gvardiola, upoznali smo i najvećeg rokera među braniteljima: 'Vatreni su nas dizali u rovovima'

Hrvatski branič je u 32. minuti pravodobno utrčao na prvu stativu te s dva metra glavom proslijedio udarac iz kuta De Bruynea u mrežu. Konačnih 2-0 postavio je povratnik na travnjak Haaland u 71. minuti, opet na asistenciju De Bruynea.

Gvardiolu je to drugi gol u Premier ligi, a na terenu je proveo svih 90 minuta, dok je Mateo Kovačić za City odigrao drugo poluvrijeme.

"Bilo je stvarno teško. Znali smo od početka utakmice da će biti tako, pogotovo s ovakvim terenom koji je bio stvarno suh", rekao je Joško pa dodao:

"Nisam očekivao da ću postići gol, ali našao sam se u dobroj poziciji. Do kraja sezone su ostala još četiri kola i moramo se usredotočiti na sebe kako bi osvojili naslov."