Što nas čeka u kinu Tuškanac do 3. srpnja

Thinkstock

Puno zanimljivih filmova razne tematike u kinu Tuškanac, sigurno će biti pravi odabir za sve one željne dobre zabave u Zagrebu.


Filmski programi u kinu Tuškanac. Tuškanac 1, od 16. travnja do 3. srpnja 2012.

Svibanj

Srijeda, 2. svibnja
Retrospektiva Miloša Radivojevića
19:00 Dečko koji obećava (1981.)
21:00 Živeti kao sav normalan svet (1982.)

Četvrtak, 3. svibnja
Retrospektiva Miloša Radivojevića
19:00 Ni na nebu ni na zemlji (1994.)
21:00 Buđenje iz mrtvih (2005.)

Petak, 4. svibnja
Retrospektiva Miloša Radivojevića
17:00 Živeti kao sav normalan svet (1982.)
19:00 Odbačen (2007.)
21:00 Ni na nebu ni na zemlji (1994.)

Subota, 5. svibnja
Retrospektiva Miloša Radivojevića
17:00 Dečko koji obećava (1981.)
19:00 Buđenje iz mrtvih (2005.)
21:00 Odbačen (2007.)

Od 6. do 12. svibnja
Subverzivni filmski festival


Ponedjeljak, 14. svibnja
Ciklus Istvana Szaboa
19:00 Stoljeće ljubavi i mržnje (Sunshine, 1999.)

Utorak, 15. svibnja
Ciklus Istvana Szaboa
17:00 Otac (Apa, 1966.)
19:00 Povjerenje (Bizalom, 1979.)
21:00 Kratki utorak

Srijeda, 16. svibnja
Ciklus Istvana Szaboa
19:00 Rođaci (Rokonok, 2006.)
21:00 Povjerenje (Bizalom, 1979.)

Četvrtak, 17. svibnja
Ciklus Istvana Szaboa
19:00 Otac (Apa, 1966.)
21:00 Rođaci (Rokonok, 2006.)

18. i 19. svibnja
Vikend Hrvatske kinoteke


Nedjelja, 20. svibnja
19:00 Sfinga (2011.); r: Vojko Anzeljc, Gregor Kresal

Ponedjeljak, 21. svibnja
Sjećanje na Zlatka Crnkovića
19:00 Mrak (2011.); r: Dan Oki
21:00 Timon (1973.); r: Tomislav Radić

Utorak, 22. svibnja
Sjećanje na Zlatka Crnkovića
19:00 Timon (1973.); r: Tomislav Radić
21:00 Tu (2003.); r: Zrinko Ogresta

Srijeda, 23. svibnja
Sjećanje na Zlatka Crnkovića
19:00 Tu (2003.); r: Zrinko Ogresta
21:00 Mrak (2011.); r: Dan Oki

Od 24. do 27. svibnja
Noir filmski festival


Od 29. svibnja do 3. lipnja
Svjetski festival animiranog filma


Lipanj

Ponedjeljak, 4. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
20:00 Tokijski vjetropir (Tôkyô nagaremono, Tokyo Drifter, 1966.)

Utorak, 5. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Tokijski vjetropir (Tôkyô nagaremono, Tokyo Drifter, 1966.)
21:00 Kratki utorak

Srijeda, 6. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Mladost zvijeri (Yajû no seishun, Youth of the Beast, 1963.)
21:00 Ožigosan da ubije (Koroshi no rakuin, Branded to Kill, 1967.)

Petak, 8. lipnja
19:00 Ožigosan da ubije (Koroshi no rakuin, Branded to Kill, 1967.)
21:00 Mladost zvijeri (Yajû no seishun, Youth of the Beast, 1963.)

Subota, 9. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Mladi buntovnik (Akutarô, The young Rebel, 1963.)
21:00 Kanto lutalica (Kantô mushuku, Kanto Wanderer, 1963.)

Ponedjeljak, 11. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Kanto lutalica (Kantô mushuku, Kanto Wanderer, 1963.)
21:00 Mladi buntovnik (Akutarô, The young Rebel, 1963.)

Utorak, 12. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Borbena elegija (Kenka erejii, Fighting Elegy, 1966.)
21:00 Priča o prostitutki (Shunpu-den, Story of a Prostitute, 1965.)

Srijeda, 13. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Priča o prostitutki (Shunpu-den, Story of a Prostitute, 1965.)
21:00 Borbena elegija (Kenka erejii, Fighting Elegy, 1966.)

Četvrtak, 14. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Lučka zdravica: Pobjeda u mojim rukama (Minato no kanpai: Shôri o waga te ni, Harbour Toast: Victory in My Hands, 1956.)
20:10 Ljubavno pismo (Rabu retâ, Love letter, 1959.)
21:00 Vrata puti (Nikutai no mon, Gate of Flesh, 1964.)

Petak, 15. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Vrata puti (Nikutai no mon, Gate of Flesh, 1964.)
21:00 Lučka zdravica: Pobjeda u mojim rukama (Minato no kanpai: Shôri o waga te ni, Harbour Toast: Victory in My Hands, 1956.)
22:10 Ljubavno pismo (Rabu retâ, Love letter, 1959.)

Subota, 16. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Cvijeće i gnjev (Hana to dotô, The Flowers and the Angry Waves, 1964.)
21:00 Zigeunerweisen/Ciganske melodije (Tsigoineruwaizen, Zigeunerweisen/Gipsy Airs, 1980.)

Ponedjeljak, 18. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Zigeunerweisen/Ciganske melodije (Tsigoineruwaizen, Zigeunerweisen/Gipsy Airs, 1980.)
21:30 Cvijeće i gnjev (Hana to dotô, The Flowers and the Angry Waves, 1964.)

Utorak, 19. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Tetovirani život (Irezumi ichidai, Tatooed Life, 1965.)
21:00 Smrt huliganima (Kutabare gurentai / Death to Punks, 1960.)

Srijeda, 20. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Smrt huliganima (Kutabare gurentai / Death to Punks, 1960.)
21:00 Tetovirani život (Irezumi ichidai, Tatooed Life, 1965.)

Četvrtak, 21. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Karmen iz Kawachija (Kawachi Karumen, Carmen from Kawachi, 1966.)
21:00 Detektivski ured 23: Dovraga, gadovi! (Tantei jimusho 23: Kutabare akutô-domo, Detective Bureau 2-3: Go to Hell Bastards, 1963.)

Subota, 23. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Detektivski ured 23: Dovraga, gadovi! (Tantei jimusho 23: Kutabare akutô-domo, Detective Bureau 2-3: Go to Hell Bastards, 1963.)
21:00 Karmen iz Kawachija (Kawachi Karumen, Carmen from Kawachi, 1966.)

Utorak, 26. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Naša krv neće oprostiti (Oretachi no chi ga yurusanai, Our Blood Will Not Forgive, 1964.)
21:00 Glas bez sjenke (Kagenaki koe, Voice Without a Shadow, 1958.)

Srijeda, 27. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Glas bez sjenke (Kagenaki koe, Voice Without a Shadow, 1958.)
21:00 Naša krv neće oprostiti (Oretachi no chi ga yurusanai, Our Blood Will Not Forgive, 1964.)

Četvrtak, 28. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Mladi vjetar nad planinskim prijevojem (Toge o wataru wakai kaze, New Wind of Youth Over the Mountain Pass, 1961.)
21:00 Kageroza/Ljeskanje (Kagerô-za, Heat Shimmer Theater, 1981.)

Petak, 29. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Kageroza/Ljeskanje (Kagerô-za, Heat Shimmer Theater, 1981.)
21:30 Mladi vjetar nad planinskim prijevojem (Toge o wataru wakai kaze, New Wind of Youth Over the Mountain Pass, 1961.)

Subota, 30. lipnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Yumeji (1991.)
21:00 Ljepotica podzemlja (Ankokugai no bijo, Underworld Beauty, 1958.)

Srpanj

Ponedjeljak, 2. srpnja
Retrospektiva Seijuna Suzukija
19:00 Ljepotica podzemlja (Ankokugai no bijo, Underworld Beauty, 1958.)
21:00 Yumeji (1991.)

Utorak, 3. srpnja
21:00 Kratki utorak


Svi su filmovi prevedeni!
Net.hr
26.01.2012.



 besplatno 
Zagreb 
16°C / 18°C
Osijek 
16°C / 19°C
Gospić 
14°C / 17°C
Pula 
18°C / 22°C
Rijeka 
18°C / 19°C
Zadar 
20°C / 24°C
Split 
19°C / 24°C
Dubrovnik 
21°C / 25°C
opširnije
(c) 2000-2010 adriaticmedia Sva prava pridržana. Uvjeti korištenja. Marketing. Impresum.